E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Gjoksi

Etiketim: gjoksi

Luana, ajo palosje nuk është seksi (FOTO)

Stela Sallaku Luanën e njohim të gjithë sa i takon bukurisë dhe formave të theksuara. Sidomos vitet e fundit kam vënë re që ka filluar...

E vërteta rreth reçipetave që askush nuk flet

Cila është gjëja e parë që bëni kur ktheheni në shtëpi pas punës? Më shumë gjasa është heqja e recipetave pasi keni shpenzuar një...

Pjesët e trupit që janë më të ndjeshme ndaj dëmtimit të diellit!

I nxehti gjatë sezonit të verës mund të dëmtojë lëkurën tuaj. Pavarësisht përdorimit të kremërave kundër diellit janë disa zona të trupit që duan...

Roza Lati nxjerr në ekran “gjoksin e bërë”, tregon ndryshimin (FOTO)

Ka vetëm pak ditë që i është nënshtruar një ndërhyrjeje tjetër kirurgjikale, të cilën e kishte menduar më parë, megjithatë akoma nuk e ka...

Nicki Minaj si legjenda e Rozafës (FOTO)

Veshja e cuditshme e Nicki Minaj, ka pushtuar rrjete sociale. Minaj ka befasuar të gjithë me veshjen e saj ekstravagante në javën e Modës...

E akuzuan se vishej si pornostare, ja si reagon Albërie Hadërgjonaj...

Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj u zgjodh që të jetë pjesë e jurisë në “Your Face Sound Familiar”. Që natën e parë, ajo provokoi...

Gjyshe Albëries, gati sa nuk i ”shpërthen” gjoksi (FOTO)

Edhe pse gjyshe, Albërie Hadërgjonaj vazhdon të kujdeset për imazhin e saj duke u përpjekur t’i ngjajë një vajze të re, jo vetëm në...

Studimi shpjegon të mirat shëndetësore që ka gjoksi i vogël

Gjoksi është një prej pjesëve më të bukura të trupit të femrës. Por kur vjen puna te madhësia, shijet janë të ndryshme: disa mendojnë...

Kim mesazh së motrës: ”Gjoksi fallco, e vështirë për të jetuar”

''Pse je e famshme'', pyetja e një djali të vogël, që inatosi Kim Kardashin. Familja Kardashian, ka ngitur një perandori mediatike, dhe pasurore, vetëm...

Çiljeta: Kjo është arsyeja pse zvogëlova numrin e gjoksit

Çiljeta Çilaga ka bërë publike në ‘Zonë e Lirë’ arsyen se pse mori insiativën për të zvogëluar numrin e gjoksit të saj. Çiljeta ka realizuar një...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...