Ballina Etiketimet Gjoksi

Etiketim: gjoksi

Moderatorja lë nam, i “shpërthen” gjoksi në mes të emisionit

Një incident i pakëndshëm që ka ndodhur me një moderatore sportive gjatë një transmetimi live në Zelandën e Re po bën xhiron e botës. 35-vjeçarja,...

Nutricionistja ushqen me gji foshnjen LIVE: Ka gra që kanë frikë...

Ka bërë një gjest aspak të zakontë për një transmetim të drejtpërdrejtë, nutricionistja e famshme Diola Dosti Baftiu. E ftuar në emisionin "Rreze Dielli"...

Gabimet e grave që përshpejtojnë plakjen dhe rënien e gjoksit

Për fatin e keq të femrave gjoksi plaket dy deri në tre vjet më shpejtë sesa pjesa tjetër e lëkurës, ndaj kujdesi për të...

Arilena këndon për Timo Fllokon, por nxjerr gjoksin (FOTO)

Ka qenë pjesë e ''Kërcim Në Bosh'', që u mbajt mbrëmë në Tiranë për promovimin e librit me të njëjtin titull të aktorit Tomo...

7 gjërat paslindjes që nuk ua thonë

Të sjellësh në jetë një foshnje është një mrekulli, dhe ne shqiptarët kemi një shprehje për të treguar lidhjen e ngushtë të nënës me...

Demi ka vapë, zbërthehet (FOTO)

Demi Rose pa asnjë dyshim është modelja e cila me format e saj fizike, mund të tërheqë vëmendjen kudo që shkon. Një gjë të tillë...

Rudina Xhunga: Do e tregoja gjoksin nëse do…

Në puntatën e kaluar të “Provokacija”, Mustafa Nano mbajti monologun, ku në thelb flitej për etikën e veshjes e përdorur nga dy moderatore në...

Sot dita e madhe: Modelja vendos të zvogëlojë gjoksin (VIDEO)

Modelja 34-vjeçare ndau lajmin me ndjekësit e saj në Instagram ditën e martë, ndërhyrja do të zhvillohet sot dhe ajo ndihet shumë e emocionuar,...

23-vjeçarja: Më ndihmoni, gjoksi im po…(FOTO)

Sheridan Larkman, është vetëm 23-vjeçare dhe kërkon të bëjë ndërhyrje kirurgjikale në gjoks. Ndryshe nga shumica e femrave të tjera, ajo kërkon që ta...

“Look”-u, si të visheni nëse keni gjoksin të vogël

Veshjet që iu nxjerrin në pah dhe “mbushin” format Ka nga ata që ndihen keq, por ka të tjera që e shohin si avantazh:...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com