Ballina Etiketimet Gjirin e Lalëzit

Etiketim: Gjirin e Lalëzit

Banorët e Lalzit: Këtu është luftë, nuk marrim dot tapitë. Na...

Tokat në Gjirin e Lalëzit dhe fshatin Hamallaj, prej disa vitesh po shfrytëzohen për ndërtime kompleksesh dhe resortesh. Por kjo hapësirë e bukur në anë...

Nënstacion i ri elektrik në Gjirin e Lalëzit, Balluku: Mbështet zhvillimin...

Në kuadër të investimeve për zhvillimin e turizmit, Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës, Belinda Balluku, ka inspektuar sot ecurinë e punimeve për ndërtimin e...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me Rregjimin e së Keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...