E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Gjimnaze

Etiketim: gjimnaze

Qeveria shpik zgjidhje për studentët “mësimdashës”, do bëjnë mësim në gjimnaz

Fakulteti i Drejtësisë do të nisë mësimin ditën e nesërme në ambiente të tjera. Mësohet se procesi mësimor do të zhvillohet pasdite në një...

Deputetja: Në gjimnaze gjen më shpejt hashashin sesa shkumësin

E ftuar në emisionin ''Ditë e Re'' në Ora News, deputetja e LSI-së, është shprehur se në gjimanzet e Tiranës gjen më shpesh cigaren...

FOTO/ Zbulimi skandaloz, ja si shitet droga në gjimnazet e Tiranës

Emisioni “Stop” ka kryer një investigim në disa nga shkollat e mesme të Tiranës, aty ku lëndët narkotike shiten e blihen në mes të...

Oficerë sigurie në të gjithë gjimnazet e Shqipërisë

Të gjithë shkollat e mesme në vend do të kenë oficer të sigurisë që prej shtatorit të këtij viti, pra me nisjen e vitit...

Prezantuesja e njohur për fushatën e LGBT-së: S’vjen e keqja nga...

  Ka hyrë në zonën e nxehtë debati lidhur me përfshirjen, apo të jo të fushatës së LGBT-së në disa gjimanze të Tiranës për të...

Fushata e LGBT në gjimnaze, Ministria: Të ndërgjegjësojmë nxënësit të mos...

Ministria e Arsimit dhe Sportit ka reaguar pas publikimit të fotove nga komuniteti i LGBT të cilët gjenden në disa gjimnaze në Tiranë duke zhvilluar...

Gjimnazet pezullojnë mësimin për ti çuar nxënësit në takim me Ramën

Edi Rama do të jetë i pranishëm pasditen e sotme në Elbasan, ku edhe siç thotë vetë do të bëjë një takim me votuesit...

Shiste cigare hashashi në gjimnaze, çfarë gjeti policia në shtëpinë e...

Policia e Shkodrës pasi ka marrë informacione se në afërsi të gjimnazit në qytetin e Shkodrës, Eduard M, 18 vjeç po përgatiste lëndë narkotike...

EDITORIAL

Vetëm ambasadori Borchadt si “person non grata” apo edhe një tjetër?!

Në Shqipëri e kemi bërë të udhës që edhe parashikimin e motit presim ta dëgjojmë nga ambasadorët...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...