E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Gjiko

Etiketim: Gjiko

Videoja që i shokoi të gjithë, Gjiko qëllon veten

Disa ditë më parë në rrjete sociale qarkulloi një foto që  reperi Gjiko dhe bashkëshortja e tij Elita Rudi i kishin drejtuar armët njëri...

Pak pas martese, çifti i njohur shqiptar i drejton armën njëri-tjetrit

Ata i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurin ë e tyre në martesë vetëm pak javë më parë. Në një dasmë të organizuar në...

Gjiko zbulon detajin interesant rreth vetes (FOTO)

Po cilëson një dasma më madhështore në estradën shqiptare. Po flasim për dasmën e këngëtarit Gjiko me prezantuesen Elita Rudi. Edhe pse çifti e...

Kryetari i Prishtinës marton Gjikon dhe Elitën (FOTO)

Po cilëson një dasma më madhështore në estradën shqiptare. Po flasim për dasmën e këngëtarit Gjiko me prezantuesen Elita Rudi. Edhe pse çifti e...

Konfirmohet vendi, data dhe të ftuarit në dasmën e Gjikos dhe...

Gjiko dhe Elita Rudi do të finalizojnë lidhjen e tyre të dashurisë me 21 shtator. Lajmin e ka konfirmuar Prive duke publikuar fotografinë e...

FOTO/ Mësohet vendi ku do të mbajnë ceremoninë Gjiko dhe Elita...

Çifti më i njohur i showbizit shqiptar,reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi kanë vendosur më në fund të martohen me datën 21 të këtij...

Zbulohet data. Ja kur do të martohen Elita Rudi dhe Gjiko

Që nga momenti kur Gjiko i bëri propozimin për martesë Elita Rudit në 25-vjetorin e saj të lindjes, gjitha mediat flasin për ditën e...

Gjiko dhe Elita martohen pas pak ditësh

Në muajin qershor, reperi i njohur Gjiko i propozoi fejesë moderatores Elita Rudi por askush nuk e kishte menduar se shumë shpejt do të...

Supriza e Gjikos? Vjen me album të ri

Reperi shqiptar, Gjiko ka kujtuar të gjitha projektet e tij muzikore, me të cilat ka marrë pëlqimin e të gjithëve. Menjëherë pas disa pushimeve, ai...

VIDEO/ Këngëtari shqiptar në instagram: Sapo humba virgjërinë

Këngëtari i njohur Gjiko ndodhet me pushime në Maldive me të dashurën e tij Elita Rudi. Në një video të postuar në Instastory shikohet teksa...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com