E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Gjiko

Etiketim: Gjiko

Gjiko ka gati tri projekte të reja

Reperi Gjiko, pas angazhimeve të shumta që kishte gjatë kësaj vere është duke i shijuar disa ditë pushimi. Ai me bashkëshorten Elitën dhe djalin...

Gjiko pozon nga jahti i tij dhe ironizon kolegët…

Reperi i njohur, Gjiko, ka zbuluar së fundmi se ka blerë një jaht dhe për këtë duket mjaft i gëzuar Ai publikoi në profilin e...

Vetëm 2 sekrete: Si i hoqi Gjiko 10 kile?

Reperi Gjiko duket se është i vendosur për të bërë ndryshime me trupin e tij. Kaq shumë, sa ka mundur të heqë plot 10...

Për njerëzit që s’pëlqyen emrin e djalit të Gjikos!

Denisa Skodi Përgjithësisht nuk jam fanse e showbiz- it shqiptar thjesht dhe vetëm për faktin se duhet të rritet dhe vetëkrijohet pa kthyer kokën e...

Koncerti i pavarësisë, ja sa do paguhen MC Kresha, Dafina e...

Mbi 18 mijë euro do të paguhen Dafina Zeqiri, Mc Kresha, Gjiko e katër këngëtar të tjerë të cilët do të këndojnë në koncertin...

Vjen “Bakllava” nga Gjiko dhe Butrint Imeri (VIDEO)

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri, ka publikuar projektin e ri të tij në bashkëpunim me Gjikon. Dyshja ka kohë që kanë paralajmëruar projektin e...

Doni “bakllava”? Jua sjell Gjiko me Butrint Imerin

"Bakllava" titullohet bashkëpunimi i parë i Gjikos me Butrint Imeri. Këtë projekt ia kanë dedikuar femrave që janë aq të ëmbla dhe "të shijshme"...

Elita dhe Gjiko, ja si dukeshin kur mësuan se ”ishin shtatzënë”?

Elita dhe Gjiko na treguan për herë të parë se do të bëhen prindër në këngën e re të këtij të fundit. Që prej...

“Distanca me babushin”, Elita dhe Gjiko pranojnë publikisht shtatzëninë

Shtatzënia e moderatores Elita është prej kohësh një prej temave më të komentuara si në showbizin shqiptar dhe atë kosovar. As Elita dhe as...

Videoklipi shokues i Gjikos, vetëvritet me armë (VIDEO)

Gjiko postoi një javë më parë këtë foto në Instagram, ku ai dhe e bashkëshortja e tij, Elita Rudi, i drejtonin armët njëri-tjetrit. Pasi bëmë...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com