Ballina Etiketimet Gjiknuri

Etiketim: gjiknuri

Hec-et mbi Valbonë, Gjiknuri: Nuk do anulohen kontratat, s’do jepen të...

Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri tha në studion e “Ora News” se nuk do të ketë ulje të çmimit të energjisë deri...

EDITORIAL

ZYRTARE/ “Venecia” tërhiqet: Presidenti Meta nuk ka “tejkaluar kompetencat”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sot pas publikimit të opinionit zyrtar të Komisionit të Venecias...

FORUM

Negociatat janë shpresa jonë

Nga Ylli Manjani - Lutem çdo ditë me shpresë që dikush diku atje lart të dëgjojë. Mbase i...

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com