E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Gjiknuri

Etiketim: gjiknuri

Përgjimi 4/ Gjiknuri: Tërmet, tërmet e ke bë, i ke q…...

Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video përgjimin numër 4 është...

Përgjimet, Gjiknuri përpiqet: As nuk blejmë vota e as nuk gënjejmë....

Damian Gjiknuri, koordinatori politik i Qarkut gjatë vizitës së tij në Rajonin nr 1, në Vlorë, deklaroi se Partia Socialiste as blen e as...

Basha: Balla e Gjiknuri kërcënuan KQZ, tabulatet te ndërkombëtarët

Kreu i PD-së Lulzim Basha tha nga Berati se Taulant Balla dhe Damian Gjiknuri janë kapur duke iu bërë presion 4 anëtarëve të KQZ...

Studimi/ 166 mijë euro për t’u bërë deputet – Gjiknuri: Heqje...

Rreth 166 mijë euro është kosto që i nevojitet një kandidati për deputet për të organizuar fushatën elektorale. Ky është një prej përfundimeve paraprake...

Foto/ Gjysmë tuneli në segmentin Elbasan-Kërrabë, Gjiknuri: Eliminon pasojat e rrëshqitjes

Po shkojnë drejt përfundimit punimet për gjysmë tunelin që eliminon pasojat e rrëshqitjes së shpatit të malit në segmentit Elbasan- Kërrabë. Këtë e ka...

PS kërkon zgjatjen me 3 muaj të Komisionit për reformën zgjedhore,...

Partia Socialiste kërkon zgjatjen edhe me 3 muaj  të afatit për Komisionin e Posaçëm të Reformës Zgjedhore. Blerina Gjylameti ikën nga drejtimi i Komisionit dhe...

Gjiknuri në aksin Tiranë-Elbasan: Ngërçi i radhës që u zgjidh

Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri dhe Drejtori i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim Qendro inspektuan kantierin e hapur të rrugës Tiranë-Elbasan,...

Gjiknuri inspekton ndërhyrjen në autostradën Tiranë-Durrës

Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri ka inspektuar nga afër punimet që po kryhen në segmentin Tiranë-Qafë Kashar ku po ndërtohen...

Banorët e Unazës “arrestojnë” ministrin Gjiknuri

Banorët e zonës së "Astirit" që preken nga projekti "i dyshimtë" i zgjerimit të Unazës së kanë guxuar sot dhe e kanë "arrestuar", ministrin e...

Skandali te “Unaza”, Shehaj: Gjiknuri i paskrupullt, thotë se shpëtoi 30...

Deputeti Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka sulmuar ministrin e Infrastukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri si të paskrupullt, që pretendon se është shpëtimtar i 30...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...