E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Gjeto Basho Muji

Etiketim: Gjeto Basho Muji

Eposi i kreshnikeve Gjeto Basho Muji dhe Lul Basha…

Nga Ylli Dylgjeri Eposi i kreshnikeve Gjeto Basho Muji dhe Lul Basha... Të dy janë personazhe të periudhave të ndryshme të historisë së shqiptarëve. I pari, vjen...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com