E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Gjendja e të plagosurve

Etiketim: gjendja e të plagosurve

Shpërthimi në ish-Bllok, detaje nga gjendja e të plagosurve

Drejtoria e Spitalit Universitar të Traumës në Tiranë ka dhënë informacion në lidhje me gjendjen shëndetësore të personave të plagosur nga shpërthimi i një...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com