E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Gjendet

Etiketim: gjendet

Digjet një shtëpi, gjendet një trup i pajetë brenda

Trupi i pajetë i një njeriu i djegur plotësisht është gjetur në një banesë të pabanuar që është djegur gjatë natës. Ngjarja ka ndodhur...

Barcelonë, gjendet në një spital 7-vjeçari i zhdukur pas sulmit: Ja...

Vogëlushi i shtrirë pa ndjenja në tokë duket se është pikërisht Julian Cadman, pas sulmit nga terroristët 7-vjeçari australian i zhdukur pas sulmit në Barcelonë...

Zbulohet një objekt 20 mijë vjeçar në malet e Kosovës (VIDEO)

Një objekt misterioz i cili mendohet se mund të jetë rreth 20 mijë vjecar, është gjetur nga fotografi shqiptar Ismet Smaili në malet e...

Nuk ndalon droga, gjenden edhe 166 kg të fshehura në pyll.

Një tjetër sasi droge e madhe është gjetur në mal e fshehur e gati për tu shitur. Policia e Durrësit ka bërë të ditur...

Gjendet një kufomë e dekompozuar në breg të detit, e kishte...

Një kufomë është gjetur në breg të detit mëngjesin e sotëm në Portonova, në Zvërnec. Trupi i pajetë u gjet i mbuluar nga rëra,...

U raportua e zhdukur për Shën Valentin, gjendet pas 8 ditësh...

Policia e Durrësit bën me dije se është gjetur vendodhja e vajzës 17-vjeçare, e cila raportua e humbur nga familja e saj që më...

EDITORIAL

Tragjedia e paralajmëruar e Durrësit dhe Thumanës

-Zbulohet studimi nga “Zëri Amerikës” për banesat në Durrës që i klasifikonte një pjesë të ndërtimeve si...

FORUM

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...

Metamorfoza pas tërmetit: nga tepsija tek tespija…

Nga Prof. Lisen Bashkurti / Tërmeti i 26 Nëntorit 2019 goditi rëndë Shqipërinë, mbarë shoqërinë shqiptare, sikundër edhe...