E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Gjendet

Etiketim: gjendet

Gjendet bariu i humbur, ja cila është gjendja e tij

Forca të shumta policie dhe banorë të zonës kanë mundur të gjejnë bariun e humbur në Leskovik. Dhimitër Baze, 74 vjeç, kishte humbur gjurmët në...

Gjendet punonjësja që i jepte falas hamburger Ronaldos: Ishte i turpshëm!

Cristiano Ronaldo në një intervistë të dhënë së fundmi për kanalin britanik “ITV”, ka treguar vështirësitë e jetës së tij kur ishte fëmijë. Një...

Lezhë, gjendet makina e djegur, dyshohet se është përdorur për grabitje

Një makinë është gjetur e djegur në zonën e Balldre të Lezhës. Mësohet se makinë tip "Benz" është me targa AA 377 KH dhe është...

E moshuara gjendet e pajetë në banesë, dyshohet se u mbyt...

Një e moshuar është gjetur e pajetë në banesën e saj në Korçë.Ngjarja është raportuar në lagjen numër 4 të qytetit. Sipas policisë, 80-vjeçarja jetonte...

Foto/ Gjendet i pajetë trupi i 65-vjeçarit, dyshime e para

Një person është gjetur pa jetë  në në vendin e njohur si Manastiri i Çifligut në Korçë. Burime për “BalkanWeb”, bëjnë me dije se...

Itali, gjendet gomone e braktisur

Një gomone e braktisur me dy motorë të fuqishëm jashtë bordit është gjetur në brigjet e Ostunit në plazhin Lido Morelli në rajonin e...

U ekzekutua në Spanjë, gjendet makina e vrasësve të shqiptarit

Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja e shqiptarit Fatmir A., në Spanjë pak ditë më parë. Ngjarja në fjalë ndodhi më 5...

U denoncua si e humbur prej dy ditësh, 12-vjeçarja gjermane kthehet...

Adoleshentja gjermane e cila prej dy ditësh u denoncua e zhdukur, është rikthyer pranë familjes ditën e sotme. Policia e Pogradecit u vu në...

Gjendet një person i vdekur te diga e Liqenit Artificial, ulur...

Një person është gjetur pa shenja jete te diga e Liqenit Artificial, në Tiranë. Kanë qenë kalimtarët e rastit ata që panë trupin e të...

Gjendet një trup i pajetë në Elbasan, dyshimet janë se …

Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në lumin Shkumbin. Trupi është gjetur nga banorët e zonës. Ende nuk është identifikuar personi, por...

EDITORIAL

Vetëm ambasadori Borchadt si “person non grata” apo edhe një tjetër?!

Në Shqipëri e kemi bërë të udhës që edhe parashikimin e motit presim ta dëgjojmë nga ambasadorët...

FORUM

Reportazh i The Guardian: Nga një lagje e varfër, Kamza transformohet në qytetin me zhvillimin më të shpejtë në Shqipëri

“Gjithçka është bërë nga njerëzit”: Nga një lagje e varfër bëhet qyteti me zhvillimin më të shpejtë...

Padia e plotë. Ja për çfarë akuzohet Dvorani

Presidenca ka dorëzuar sot kallëzimin penal për kreun e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED), Ardian Dvorani....