E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Gjendet i vrarë

Etiketim: gjendet i vrarë

Gjendet i vrarë në kanal 23-vjeçari, dyshohet se e kanë nxjerrë...

Është gjetur mëngjesin e kësaj të hëne një trup i pajetë në një kanal në periferi të qytetit të Fierit. Policia gjithashtu ka konstatuar...

Gjendet i vrarë me plumb në kokë 30 vjeçari

Një person ka humbur jetën në rrethana ende të paqartë në Bulqizë. Personi është gjetur i qëlluar me plumb në kokë. Ai është dërguar në Spitalin...

Baba i tre fëmijëve gjendet i vrarë në makinë, po kthehej...

Shqiptari me vendbanim në Kloten të Zvicrës, Avdyl K. ishte zhdukur pa kurrfarë gjurme në vendlindjen e tij në Kosovë, shkruan “20 Minuten”. “Ai në...

Ishte kthyer nga Zvicra, shqiptari gjendet i vrarë me armë në...

Ishte kthyer nga Zvicra në Kosovë, por ka qenë tragjik fati i një shqiptari nga Kosova. Shqiptari me vendbanim në Kloten të Zvicrës, Avdyl K....

Shqiptari 42-vjeçar gjendet i vrarë në ballkon, dyshime mbi lidhjen dashurore

Një ngjarje tragjike ka shokuar banoret e Borgosatollo të Italisë. Sipas mediave italiane një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Borgosatollo të Italisë, ku...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com