E hënë, Korrik 22, 2019
Ballina Etiketimet Gjendet i vdekur

Etiketim: Gjendet i vdekur

Zyrtari i Kryeministrisë italiane gjendet i vdekur në Paris

Një funksionar i lartë i Pallatit Chigi është gjetur i vdekur në Paris, me një plagë në mjekër dhe i shtrirë përtokë afër hotelit...

I riu gjendet i vdekur në një apartament në Tiranë

Një i ri është gjetur i vdekur ditën e sotme në një apartament pranë Qytet Studentit në Tiranë. I riu është identifikuar si Fation T....

Gjendet i vdekur këngëtari i njohur, mister shkaqet

Lideri i grupit britanik ‘Prodigy’, Keith Flint ndërron jetë në moshën 49 vjeçare. Artisti i njohur gjet i pajetë në shtëpinë e tij në...

Gjendet i vdekur gazetari, shkaqet mbeten ende mister

Gazetari rus dhe analisti politik, Igor Malashenko është gjetur i vdekur në Spanjë ditën e djeshme. Lajmi për vdekjen e tij është dhënë gjatë mëngjesit...

Krim i rëndë, një person gjendet i vrarë brenda në makinë

Një ngjarje e rëndë është zbuluar mëngjesin e sotëm në Durrës, ku një person është gjetur i vrarë brenda makinës së tij në zonën...

E rëndë në Shijak, gjendet i vdekur në banesën e tij...

Një ngjarje e rëndë është shënuar të hënën në Shijak. Një i moshuar 78-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij, në Shijak. Nuk dihen shkaqet...

Sarandë, 28 vjeçari gjendet i vdekur në rrugë

Një 28 vjeçar ka gjetur vdekjen pasditen e sotme (4 tetor) rreth orës 14:20 minuta në lagjen Nr. 1 të Sarandës. Viktima është shtetasi me...

Gjendet i vdekur 28-vjeçari në Sarandë, dyshimet e policisë

Sot rreth orës 14:20, në lagjen nr.1 Sarandë, është marrë njoftimi për një person të pajetë në një prej rrugicave të kësaj lagjeje. Policia ka shkuar...

“E pamë paradite, pastaj…”, shqiptari gjendet i vdekur në varreza

Gjendet pa jetë në varrezat në Cuggiono të Milanos në Itali nje shqiptar. Mediat italiane shkruajnë se shqiptari 59-vjeçar ishte kujdestar në këto varreza dhe shumë i njohur e...

Fëmija 19 ditësh gjendet i vdekur, në trup shenja dhune prej...

E rrahën egërsisht kur kishte vetëm 19 ditë që kishte ardhur në jetë. Marina Smyth, 21 vjeçe dhe Michael Osborne, 22 vjeç, akuzohen për...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...