E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Gjekmarkaj

Etiketim: Gjekmarkaj

“Lufta në Astir”, Gjekmarkaj i kthehet Maznikut: As Sadam Huseini kundër...

Në studion e emisionit “Real Story” në “News 24” u zhvillua një debat i ashpër mes të ftuarve për përplasjen e sotme në zonën...

“Burg për amerikanin që pagoi 80 mijë euro për foton Rama...

Uilliam Argeros, një amerikan 61 vjeçar që pranoi se ka kontribuuar në mënyrë të paligjshme me 80 mijë dollarë për llogari të një politikani...

Gjekmarkaj: Raporti i OSBE, alarm tragjik për sistemin ku jetojmë

Raporti i OSBE-ODIHR për votimet njëpartikae të 30 qershorit, ka sjellë menjëherë një valë reagimesh të forta në politikë. Shumë e kanë quajtur më...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...