E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Gishti

Etiketim: gishti

I ngriti gishtin e mesit Trumpit në 2017, Juli Briskman tani...

“Çdo e keqe e ka një të mirë”, thotë një shprehje e urtë popullore. Juli Briskman, humbi punën pasi fotografia e saj me gishtin...

Foto/ Gjesti fyes i ambasadorit, banorët e “Astirit” nuk ndalen, firmosin...

Banorët e zonës së “Astirit” në kryeqytet nuk kanë ndërmend të falin gjestin fyes të ambasadorit të OSBE në Tiranë, Berndt Borchard. Ky i...

Gratë e Unazës së Re nuk e falin ambasadorin e OSBE:...

Pas ndjesës së ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borschardt, kanë reaguar dhe gratë e Unazës së Re që protestojnë prej rreth një viti. Të...

Ndoka: Ky gishti i takon Edi Ramës, sipas raportit të fundit...

Nard Ndoka, kryetari i PDK-së, ka dhënë opinionin e tij për gjestin fyes të Ambasadorit të OSBE në Tiranë, Berndt Borchard, ndaj protestuesve të...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë kusur nuk të kërkoi njeri! Të qenit diplomat nuk të...

Anna gishtin e mesit për sistemin apo po kruan hundën? (VIDEO)

''Arrest me burg'', dha sot gjykata e Fierit për 31-vjeçaren Anna Malaj dhe kushëririn e saj Emiljano Grembi, 22-vjeç, të cilët akuzohen se grabitën...

VIDEO/ Mos i humbisni këto pamje, përshëndetja e Salianjit për Ramën

Teksa Edi Rama bënte rolin e kameramanit, duke iu bërë video deputetëve të opozitës, Ervin Salianji i kishte drejtuar gishtin e mesit. Ai qëndronte...

Djaloshi i “shkatërron” foton Ramës, i tregon gishtat e…. (FOTO)

Kryeministri Edi Rama në rilindjen që po demostron ndaj shkollave, në rikonstrutimet e tyre, sot ishte në Fier, ku vizitoi shkollën e mesme “Zhani...

Një vend për gishtin e gjejmë dot?

"Është bërë vulgu, katundi i mendimit parì, ndaj e enjtja përjetohet si një farë panairi, ku kotësia, fjalët e pakuptimta, bjerraditësit janë kthyer në...

Gishti i mesit, Berisha: Koços i ka ikur mendja

Sali Berisha ka reaguar pas fotos së Koço Kokëdhimës, ku ai i tregon gishtin e mesit atij dhe Flamur Nokës. Sipas Berishës, Kokëdhimës i ka...

EDITORIAL

Tragjedia e 26 nëntorit. Vasili: 10 pyetje që rëndojnë mbi Edi Ramën

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat u shpreh se pasojat e tërmetit të...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...