Ballina Etiketimet Gigi Hadid

Etiketim: Gigi Hadid

Gruaja ngjitet në pasarelë e nis të sfilojë, si reagoi Gigi...

Ndonëse sfilatat e shtëpive të mëdha të modës gjatë eventeve të ndryshme janë të kuruara në detaje që çdo të jetë perfekte, ndodhin edhe...

Gigi Hadid ka dy fjalë për lidhjen e Dua Lipës me...

Pas ndarjes nga Isaac Carew, Dua Lipa nisi romancën e re me vëllain e motrave Hadid, Anwarin. Lidhja e tyre tashmë është konsoliduar, pasi...

Gigi dhe Bella Hadid grabiten në Greqi, traumatizohen modelet

Gigi dhe Bella Hadid grabiten në Mikonos. Dy modelet e njohura kanë qenë duke pushuar në ishullin grek dhe apartamenti që kishin marrë me...

Irina Shayk dhe Gigi Hadid “kapen për flokësh”

Koleksioni i ri ka futur ‘në sherr’ dy supermodele. Irina Shayk, Gigi Hadid dhe Joan Smalls shkëlqyen në reklamën e re të Moschino, ku shihen...

Zayn Malik mbron Gigi Hadid: Më deshi kur se meritoja, gruaja...

Zayn Malik mbrojti ish të dashurën e tij Gigi Hadid nga komentet 'mizore' në internet. Ndjekësit e çiftit dhe mediat kanë spekuluar shumë arsyen e...

Gigi Hadid paditet se postoi fotografinë e saj në Instagram

Supermodelja Gigi Hadid është hedhur në gjyq për shkak të një fotografie të sajën që e publikoi në Instagram. Agjensia fotografike që realizoi foton po...

Gigi Hadid, modelja që ka qenë më shumë në kopertina revistash

Motrat Gigi dhe Bella Hadid janë dy supermodelet më të kërkuara. Ato janë shumë të suksesshme por edhe në konkurrente me njëra-tjetrën. Gigi i ka...

Gigi Hadid zbulon fobinë e saj më të madhe

Të gjithë kemi fobi nga gjëra të ndryshme. Por fobia e Gigi Hadid do ju lërë me gojë hapur. Gjatë një interviste me revistën W,...

Foto/ Gigi Hadid, në televizion me një çantë 5000 euro

Ajo ka qenë e ftuar në Tonight Show të Jimmy Fallon dhe modelja Gigi Hadid është shfaqur me një kostum të bardhë dhe një...

Gigi Hadid mahnitëse në Rio de Janeiro

Gigi Hadid është një nga supermodelet më të kërkuara dhe karriera e saj është në majat më të larta. Dhe supermodelja nuk rresht së punuari...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë kusur nuk...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com