E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Gëzim

Etiketim: gëzim

Takimi i parë me dhëndrin, këngëtari u fut në dyshime nga...

Vajza e këngëtarit korçar Stefi Prifti, Maria, vetëm pak ditë më parë i dha fund beqarisë dhe celebroi martesën me piktorin e njohur Gëzim...

Të qash një herë në javë, çelësi i një jete pa...

Nëse keni parë ndonjë film prekës që ju ka bërë të qani pafund dhe më pas jeni ndjerë mirë, kjo e ka një arsye....

Militantët e Tahirit dhe hareja e tyre (Album fotografik)

Këshilli i Mandateve në Kuvend bllokoi arrestimin e ish-ministrin Saimir Tahirit. Anëtarët e PS-së në Kuvend kanë hartuar një raport i cili refuzon kërkesën...

Foto të pabesueshme, Sirianët festojnë lirinë nga ISIS

Forcat Demokratike Siriane janë duke e kompletuar pastrimin final të qytetit Manbij, pas një operacioni kundër grupit terrorist ISIS që ka zgjatur që nga...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...