E martë, Korrik 16, 2019
Ballina Etiketimet Geron Xhafaj

Etiketim: Geron Xhafaj

Prokuroria flet për dosjen “Babale”: Salianji do jepte 200 mijë euro...

Prokuroria e Krimeve të Rënda në një njoftim për mediat ka shpjeguar gjithë procedurat hetimore që janë kryer pas denocnimit nga PD të audio-përgjimit...

EDITORIAL

Krejt krimi i organizuar dhe mafia politike po hetojnë Presidentin

I gjithë llumi politik i mazhorancës, duke futur edhe disa deputetë pa pikë intelekti nga opozita e...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: Politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...