Ballina Etiketimet Genta Gjalpi

Etiketim: Genta Gjalpi

“S’ka ngel arab e kamzali pa më marrë”

Ish-banorja e Big Brother Albania, Genta Gjalpi ka rënë në një ''hall'' dhe ka kërkuar ndihmë tek të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet...

Ish-banorja e Big Brother: Nuk do lidhesha me malokun që…

Ish-banorja e Big Brother Genta Gjalpi, është një ndër personazhet e njohur për publikun e gjerë, si më e komentuar në vend. Ajo nëpërmjet opsionit...

Sherr mes Gentës së BB dhe Marina Farës? Publikohen bisedat private

Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër personazhet më të komentuar në media. Pavarësisht se u bënë vite nga pjesëmarrja e...

EDITORIAL

Kryeministri maqedonas, Zaev vendos: Zgjedhje të parakohshme më 12 prill

Në Maqedoninë e Veriut, shtetin fqinjë, kryeministri Zoran Zaev vendosi që ta çojë në zgjedhje vendin pas...

FORUM

Katranjosi që shan e kërcënon profesorin…

Nga Kastriot Islami - Ishte dhe mbetet katranjos… Të gjithë e mbajnë mend si katranjos-gënjeshtar, pervers, grindavec e sherrxhi...

Vasili: Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sjellë në vëmendjen deklaratën e dy ditëve më parë të kryetares...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com