E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Genta Gjalpi

Etiketim: Genta Gjalpi

Ish-banorja e Big Brother: Nuk do lidhesha me malokun që…

Ish-banorja e Big Brother Genta Gjalpi, është një ndër personazhet e njohur për publikun e gjerë, si më e komentuar në vend. Ajo nëpërmjet opsionit...

Sherr mes Gentës së BB dhe Marina Farës? Publikohen bisedat private

Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër personazhet më të komentuar në media. Pavarësisht se u bënë vite nga pjesëmarrja e...

EDITORIAL

Rama dhe Rilindja nuk kanë takat të shkarkojnë ikonën financare të PS-së, Arben Malaj

Mazhoranca, me një nisme idiote dhe hakmarrëse, ka nisur procesin e shkarkimit të anëtarit të Këshillit Mbikqyrës...

FORUM

Të falem nderit Profesor Jup Kastrati!

Nga Luan Rama* Nuk ka një fjalë tjetër në gjuhën shqipe që të shprehë më mirë e më...

Shkarkimi i Malajt, po kthehet Agjitacion-Propaganda!

Togfjalëshi agjitacion-propagandë në kohët e sotme duket pakuptim. Ai u importua nga fjalori politik ruso- sovjetik dhe...