E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet Gent Strazimiri

Etiketim: Gent Strazimiri

Nën “akuzë” nga këlyshët e Moskovit!

Nga Gent Strazimiri PO! Teorikisht ekziston mundësia e një rikthimi të influencës ruse e kineze në Shqipëri! Ka ndodhur më parë dhe mund të ndodhë përsëri,...

Shkarkimi i Artur Malajt, Strazimiri: Gjyqtarët e padenjë po fundosen si...

Ish-deputeti Gent Strazimiri ka reaguar, në emër të Partisë Demokratike, lidhur me vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për të shkarkuar gjyqtarin e...

Strazimiri: Fajin s’e kanë azilkërkuesit, por “Komandanti i Legjionit të nderit”...

Ish-deputeti demokrat, Gent Strazimiri i është bashkuar reagimeve që shkaktoi deklarata e djeshme e Presidentit të Francës, Macron, i cili jo vetëm që i...

“Për cilat forca të errëta e kanë fjalën shoqet e PS?”

Ish-deputeti i PD-së, Gent Strazimiri ka reaguar për letrën që deputetet e PS i kanë dërguar parlamentit Holandez. Në letër, gratë e PS thonë...

Kur Abeli “provokon” … Kainin!

Nga Gent Strazimiri - Qenkan "provokuar" nga një banderolë tifozësh në stadium, që tregon disa njerëz të varur (jo "partizanë" ) me korba sipër koke. Në...

“Kajmaku”, Strazimiri: Kur krimi ka në dorë ligjin, ligji nuk e...

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka publikuar një dokument, i cili sipas tij  tregon se Gjykata e Janinës ka konfirmuar të...

Strazimiri: Ja 4 çelësat që zbërthejnë raportin e OSBE/ODIHR-it

Ish-deputeti demokrat Gent Strazimiri ka reaguar lidhur me qendrimin e kryeministrit Edi Rama per raportin e OSBE/ODIHR-it per votimet e 30 qershorit. "OSBE/ODIHR: Në zgjedhje, nuk...

Strazimiri-Mogherinit: Sot Ballkani ka mbërritur në pikën ku s’ka më as...

Ish-deputeti demokrat Gent Strazimiri i është përgjigjur thirrjes së ish-kreut të diplomacisë europiane, Frederica Mogherini e cila deklaroi se BE duhet të tregohet e mençur...

Shembja e skelës/Ish-deputetë të PD-së tek Trauma

Përfaqësuesit e PD-së, Gent Strazimiri dhe Bardh Spahia, ndodhen tek Spitali Ushtarak për të qenë pranë familjeve të dy punëtoreve që humbën jetën sot...

“Valdrin Pjetri i ndaluar në Itali”, Strazimiri: Duhen shkulur me rrënjë

Partia Demokratike i ka kërkuar Prokurorisë së Përgjithshme të verifikojë pa vonesë pastërtinë e figurës së Valdrin Pjetrit, i cili u regjistruar në votime...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...

Berisha: Një akt antikushtetues me çmim të shtrenjtë për Shqipërinë!

Nga Sali Berisha Miq, shkaterrimi me qellim kapjen e Gjykates se Larte dhe asaj Kushtetuese nga Edvin Mafia,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com