E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Genoa

Etiketim: Genoa

Ura Morandi, një vit pas tragjedisë (VIDEO)

Në Itali, u shënua të mërkurën një vit nga tragjedia e urës së Xhenovas (Genoa), që i mori jetën 43 personave, mes tyre edhe...

FOTO/ Genoa-Milan, formacionet zyrtare

Milani do të luajë mesditën e sotme në transfertë me Genoan ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të të Serie A, njofton Syri.net. Gattuso nuk do...

Seria A në një tjetër skandal, edhe Erjon Bogdani i përfshirë...

Futbolli në Itali goditet nga një tjetër valë hetimesh të kryera nga organet e drejtësisë mbi agjentët e futbollistëve dhe thyerjen e drejtësisë sportive. Prokuroria...

EDITORIAL

Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit Ilir Meta

Ilir Meta është vënë në shenjëstren e krejt llumit të politikës dhe medias. Natyrisht sponsorizuar nga një...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com