E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Gazment Bardhi

Etiketim: Gazment Bardhi

Gazment Bardhi: Dokumente të reja për inkriminimin e Mark Babanit

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, deklaroi nga Shkodra, ku ndodhet në kuadër të procesit të zgjedhjeve të sekretariateve, se javën e...

Bardhi: Nuka ka asnjë pakt Rama- Basha

Deklaratën e Presidentit se gjatë protestave të opozitës ka pasur informacion se do të digjej Kuvendi, PD nuk e merr si akuzë ndaj opozitës. I...

Bardhi: I dimë veprat që ka kryer Babani, po verifikojmë edhe...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, tha se qëndrimi i Mark Babanit, kreut të Bashkisë së Vaut të Dejës, i cili refuzon...

Raporti i OSBE/ODIHR, reagon PD: Kontribut për demokracinë shqiptare

Partia Demokratike përmes Sekretarit të Përgjithshëm të saj Gazment Bardhi vlerëson se Raporti përfundimtar i ekspertëve të OSBE/ODIHR-it, i cili rrëzon votimet moniste që...

Bardhi në gjykatë për “Babalen”: Vendimi për shoqërimin me forcë, i...

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, është paraqitur në Gjykatën e Tiranës në procesin gjyqësor ndaj albert veliut dhe personave të tjerë të...

PD i përgjigjet Kajmakut: Nuk të mbron dot Marku dhe as...

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ju përgjigj reagimit të kandidatit të PS-së në Vorë, Agim Kajmaku. Kajmaku mohoi se është i dënuar...

Gazment Bardhi replikon me Ramën: Shqipërisë i duhet pastrimi nga krimi

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratave të Edi Ramës për nisjen e aksionit të pastrimit të mbeturinave që bashkitë...

Lëshimi i Pjetrit, PD i kthehet Ramës: Lojës me larje duarsh...

Sekretari i PD-së, Gazment Bardhi ka reaguar menjëherë pasi kryeministri Edi Rama komentoi publikisht për akuzat e selisë blu të bëra për Valdrin Pjetrin. Reagimi...

PD publikon kartelën e dënimit, Bardhi: Pjetri pranoi krimin në Itali....

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi përmes një deklarate për shtyp, thotë se Valdrin Pjetri është arrestuar dhe dënuar në Itali në vitin...

Bardhi sërish akuza Pjetrit: Çfarë të kujton 27 Janari 2003?

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, ka reaguar pas publikimit të dokumenteve nga ana e kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri, i...

EDITORIAL

Kancelarja gjermane Merkel i vendos kushte të reja kryeministrit Rama

Vendimi për çeljen ose jo të negociatave me 18 tetor do të varet nga qëndrimi që mban...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com