E enjte, Shtator 19, 2019
Ballina Etiketimet Gazmend Oketa

Etiketim: Gazmend Oketa

10 vite Shqipëria në NATO, Oketa: Rama ia kaloi dhe Enver...

Intervistoi: Jonida Halili Përvetësimi i meritave politike për realizimin e anëtarësimit të Shqipërisë në Aleancën e Atlantikut të Veriut nga ana e Qeverisë dhe veçanërisht...

Ish-ministri i Mbrojtjes zbardh “Letrën imagjinare” mes Ramës dhe Enver Hoxhës...

Bisedoi: Jonida Halili* Përvetësimi i meritave politike për realizimin e anëtarësimit të Shqipërisë në Aleancën e Atlantikut të Veriut nga ana e Qeverisë dhe veçanërisht...

Gazmend Oketa, ja përse u rikthye në Partinë Demokratike

Gazmend Oketa, një nga emrat më të njohur të Partisë Demokratike i cili ishte larguar drejt një projekti tjetër politik, por që është rikthyer...

Oketa: Protesta e 16 shkurtit shkon përtej opozitës, është reagim kundër...

Shitblerja e votave nga PS/ Ish-ministri i Mbrojtjes: Zëri i Amerikës nuk publikon lajme të pavërteta dhe të pa verifikuara Intervistoi: Herion Mesi Mesi i dhjetorit...

Gjunkshi dhe Oketa për Balilin: U vetëdorëzua me dakordësi për ti...

Për demokratët, arrestimi i Klement Balilit është frut i një dakordësie mës tij dhe mazhorancës qeverisës për tu vetëdorëzuar. Deputeti Xhemal Gjunkshi dhe Gazmend Oketa...

Përfundon mbledhja e Kryesisë së PD, ja kush janë kandidatët për...

Ka përfunduar pas rreth 60 minutave mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike, gjatë së cilës janë zgjedhur emrat që do të votohen në Kuvendin...

Oketa mund të rikthehet në PD

Gazmend Oketa, ish-ministër i Mbrojtjes në kohën kur Sali Berisha ishte kryeministër dhe bashkëthemelues i partisë Fryma e Re Demokratike e Bamir Topit, i...

Braktisi politikën, Oketa: U deformua sistemi

Gazmend Oketa, njëri prej ish-ministrave të rëndësishëm të Partisë Demokratike, deputet i PD për Qarkun e Durrësit, mori një vendim të rëndësishëm duke u...

Gazmend Oketa lë politikën: S’mund të rri në një sallë me...

Gazmend Oketa hyri në politikë si një individ i plotësuar profesionalisht. Në politikë provoi se ka integritet dhe personalitet duke dhënë maksimumin e tij....

Oketa: Kjo lloj politike s’më mungon aspak. Jam më i dobishëm...

Ish politikani Gazmend Oketa foli sot nga studio e "Ditë e Re" në Ora News për jetën e tij të re jashtë politikës. Ai...

EDITORIAL

Top sekret/Kush ishin kosovarët që do digjnin Parlamentin me 8 qershor?

Zbulohet dokumenti i Shërbimit Informativ Shtetëror për realizimin e Rajhshtag-ut shqiptar dhe destabilizimin e vendit, ku do...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com