E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Gazmend Bardhi

Etiketim: Gazmend Bardhi

3 kryebashkiakë të PS me probleme, Bardhi: Prisni, ka akoma

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, thekson se qëndrimi i Mark Babanit, kreut të Bashkisë së Vaut të Dejës, që refuzoi akuzat e...

PD përgjigje urgjente Cakajt: OSBE skanoi shtetin privat të Ramës, ja...

Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratës së ministrit të Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, i cili tha se raporti përfundimtar i OSBE/ODIHR për zgjedhjet...

PD, tre pyetje për Ramën: Fol për Kajmakun e Vorës!

Partia Demokratike ka reaguar sot për kandidatin e PS që fitoi zgjedhjet një partiake në Bashkinë e Vorës, Agim Kajmaku. Sekretari i Përgjithshëm, Gazmend Bardhi...

PD: Rasti i Shkodrës i dha të drejtë opozitës. Pa largimin...

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi, përmes një postimi në facebook, thotë se rasti i Shkodrës i dha të drejtë opozitës dhe akuzave...

Bardhi-Ramës dhe Lleshit: Rai 3, armik i jashtëm, si VOA dhe...

Sekretari i Përgjithëm i PD-së, Gazmend Bardhi ka reaguan ndaj Edi Ramës dhe Sandër Lleshit, në lidhje me akuzat që këta të fundit i...

“Babalja”, gjykata urdhëron shoqërim me forcë të Gazmend Bardhit

Gjykata e Tiranës ka urdhëruar sot që Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi të sillet forcërisht në gjyqin ku po shqyrtohet dosja Babale. E...

PD: Parlamenti i krimit nuk mund të hetojë Presidentin

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi, deklaron se hetimi i PS ndaj Presidentit të Republikës është një lojë e Ramës për të larguar...

Nga Tropoja në Konispol, PD: Ja sa ishte pjesëmarrja në votime

Rreth 534 528, apo 15.12% zgjedhës kanë votuar në zgjedhjet lokale të sotme, ku në 31 bashki Partia Socialiste dhe Koalicioni Aleanca për Shqipërinë Europiane...

Bardhi-Ballës: Zgjohu nga gjumi! Rama do bëhet rrobaqepës te 313

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazmend Bardhi i ka dhënë  përgjigje deklaratave të Taulant Ballës, i cili sot nga Papri i Elbasanit është shprehur...

I vetmi lajm i mirë për negociatat/ Gazment Bardhi: Në tetor...

Pas vendimit të Bashkimit Europian për të mos hapur negociatat me Shqipërinë dhe pas “entuziazmit” të kryeministrit Edi Rama pas këtij vendimi, vjen edhe...

EDITORIAL

Presidenti në Pezë: Të lemë interesat afatshkurtëra dhe të bashkohemi për Kombin

Nga Peza ku sot u festua 77 vjetori i Konferencës së Pezës, Ilir Meta dha një mesazh...

FORUM

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...

Andi Bushati: “Hap frigoriferin dhe shiko Ramën”, strategjia e normalizimit të vesit

Nga Andi Bushati - Kushdo që i ka hedhur një sy të vëmendshëm mediave të kësaj të hëne,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com