E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Gazetat shqiperi

Etiketim: gazetat shqiperi

Gazeta “Koha Jone” 27 Prill 2016

Gazeta “Koha Jone” 20 prill 2016

“Tema” shkruan se Fevziu po përdoret politikisht për të sulmuar Metën

Rihapja e një historie të mbyllur nga drejtësia se gjoja ka elementë të rinjë kundër kreut të parlamentit tek emisioni "Opinion" i Fevziut ka...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com