E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Gazeta koha jone

Etiketim: gazeta koha jone

Zyliha Miloti mbush 72 vjeç, “Koha Jonë” uron aktoren e madhe

Me një gjysmë shekulli karrierë artistike në Teatrin e Estradës dhe me më shumë se 250 premiera shfaqjeje, sot aktorja e madhe e humorit...

Diellza Kolgeci: Këndo shqip, vallëzo shqip, frymo shqip në “Ballo Shqiptare”

Intervistoi: Albina Gjergji “Ballo Shqiptare” po afron e nëse nuk e keni vendosur akoma se çfarë do të vishni, atëherë po që e keni punën...

Letra/Ngjela i kërkonte Ramiz Alisë në 1987 rehabilitimin e Fishtës

Burgu i Burrelit, viti 1987. I dënuari politik Spartak Ngjela nis një letër të pazakontë në adresë të dy prej figurave më të rëndësishme...

Humb jetën në aksident me motor fituesi i “X-Factor” Ergi Dini...

Një aksident i rëndë ndodhi rreth orës 21:20 të së hënës në bulevardin "Bajram Curri", pranë urës së "Bllokut" në Tiranë. Dy të rinj...

Treni “Rama-Meta” nuk ndalon. Merr me 65 përqind edhe Bashkinë e...

Ishte nje prove per te majten, Kolonja dje. Jo se ishte bastion neutral apo i djathte. Pak a shume fitorja ishte per kandidatin e...

Gazeta”Koha Jone” 13 Gusht

Gazeta “Koha Jone ” 28 prill 2016

Gazeta “Koha Jone” 27 Prill 2016

EDITORIAL

Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit Ilir Meta

Ilir Meta është vënë në shenjëstren e krejt llumit të politikës dhe medias. Natyrisht sponsorizuar nga një...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com