E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Gasperini

Etiketim: Gasperini

Gasperini: Interi eksperiencë negative, më dogji karrierën në nivele të larta

Interi po zhvillon një sezon shumë pozitiv nën drejtimin e Antonio Contes, por më parë, gjërat nuk është se kanë shkuar dhe aq mirë...

Trajneri i Atalantës: Strakosha madhështor, na mohoi fitoren

Lacio barazoi 1-1 ndaj Atalantës, por meritën kryesore për barazimin e ka padyshim Tomas Strakosha. Portieri i bardhekaltërve ka bërë disa ndërhyrje fantastike, teksa...

Gasperini thumbon keq Interin: Nuk mbaj mend të kem drejtuar ekip...

Xhan Piero Gasperini po bën një punë të shkëlqyer nën drejtimin e skuadrës së Atalantës. Ai është në listën e strategëve të mundshëm që...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com