Ballina Etiketimet Gareth Bale

Etiketim: Gareth Bale

Gareth Bale ofertë joshëse nga një tjetër klub kinez, rrogë ‘faraonike’

Gareth Bale është duke e kërkuar përfundimisht largimin nga Real Madridi. Trajneri francez ka bërë të ditur se nuk e dëshiron uellsian në skuadër dhe...

“Bale”, flet agjenti: Një nga lojtarët më të mirë në botë,...

ROME - "Nuk ka asnjë lidhje mes Bale dhe Zidane, nuk ka pasur asnjëher ": shprehet Jonathan Barnett, agjenti i Gareth Bale. " Zidanes, Bale...

Nuk ka dyshime, Bale fluturon në Kinë, Marca zbardh detajet

I përjashtuar publikisht nga Zinedine Zidane, aventura e Gareth Bale në Madrid është në ditën e fundit. Në Spanjë flasin për një divorc të...

Bale drejt klubit të madh, ky fakt nxjerr në shesh gjithçka

E ardhmja e Gareth Bale ka marrë një shuplakë të fortë. Zinedine Zidane ka konfirmuar se sulmuesi uellsian është në shitje dhe kjo ka bërë...

Reali bën një ofertë zyrtare për Neymarin, përfshin edhe “dështakun” Bale

Destinacioni perfekt për Neymar mbetet Barcelona, por në të ardhmen e superyllit brazilian vazhdon të jenë prezent edhe zërat që e shohin te Real...

E ardhmja e Bale, ja verdikti final i agjentit të uellsianit

Gareth Bale nuk do të largohet nga Real Madrid gjatë kësaj merkatoje janari. Lajmi bëhet i ditur nga agjenti i futbollistit, që konfirmon se Bale,...

Bale ka një kërkesë të çmendur për t’u larguar nga Real...

Në fundjavë Real Madrid zhvilloi ndeshjen e fundit për këtë sezon, ndërkohë që trajneri Zidane nuk i rezervoi asnjë minutë Gareth Bale, edhe pse...

U largua nga stadiumi pa mbaruar ndeshja, Reali gjobit rëndë Bale

Fitorja 3-0 në Kupën e Mbretit nuk është e mjaftueshme për të kthyer qetësinë te Real Madrid. Drejtuesit madrilen janë inatosur shumë me sjelljen...

Lista me 30 të nominuarit për ”Topin e Artë”

Sot është dita në të cilën do të zbulohet lista me 30 futbollistët e nominuar për “Topin e Artë”. Çmimi prestigjoz që do të...

Bale nuk përmbahet: Pa Ronaldon jemi më mirë, punojmë në skuadër

Gareth Bale erdhi me shumë bujë te Real Madridi, por asnjëherë nuk ka arritur të jetë lojtari më i rëndësishëm i skuadrës, ndoshta edhe...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com