Ballina Etiketimet Gardis

Etiketim: Gardis

“Burg përjetë”, për gardistin që vrau bashkëshorten në sy të fëmijëve

Krim në familje Admir Dervishi, ish-gardisti që i mori jetën bashkëshortes, duke lënë dy fëmijët jetim, rrezikon të dënohet përjetësisht Ish-gardisti i Gardës së Republikës, që...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com