E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Gardis

Etiketim: Gardis

“Burg përjetë”, për gardistin që vrau bashkëshorten në sy të fëmijëve

Krim në familje Admir Dervishi, ish-gardisti që i mori jetën bashkëshortes, duke lënë dy fëmijët jetim, rrezikon të dënohet përjetësisht Ish-gardisti i Gardës së Republikës, që...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...