E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Garanci

Etiketim: garanci

Legjislacioni për sinjalizimin, garanci në luftën ndaj korrupsionit

Komiteti Shqiptar i Helsinkit, në një takim informues me punonjës të Ministrisë së Drejtësisë si dhe të institucioneve të varësisë, KShH lidhur me legjislacionin...

Takimi i Bashës me aleatët, Vasili: Opozita, garanci për daljen nga...

Kryetari i PD, Lulzim Basha zhvilloi mbrëmjen e së hënës një takim me aleatët në qytetin e Durrësit. Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka...

Gjiknuri në Durrës: Pagesa e ujit, garanci për investimet

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian inspektoi punimet për rrjetin e kanalizimeve dhe të ujësjellësit në qytetin e Durrësit. Linja e re e furnizimit me...

LGBT për paradën e 13 majit: Garanci nga Basha që s’do...

Kjo e shtunë do presë në shesh dy protesta të ndryshme. Nga njëra anë është parada e aleancës LGBT dhe pro LGBT, të cilët do...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...