Ballina Etiketimet Gaforre

Etiketim: gaforre

Presidenti “i çmendur” shpenzon 46 mijë dollarë për një gaforre

Një gaforre është shitur për 46 mijë dollarë në Japoni. Krijesa e detit kishte këtë vlerë të lartë pasi ishte 14.6 metra e gjatë...

Çfarë fshihet pas fytyrës ëngjëllore të një gaforreje?

Ata janë të ndjeshëm, të dashur dhe familjar. Por si të gjithë dhe gaforret kanë anën e tyre të errët, që më shumë se...

Rezistenca e gaforres – Pret krahun e vet dhe arrasitet nga...

Një skenë e çuditshme që habiti jo vetëm klientin që porositë ushqimin por edhe miliona klientë në mediat sociale. Në një video të publikuar...

Kapet gaforre e rrallë në Lagunën e Patokut (FOTO)

Në rrjetat e peshkatarëve në Lagunën e Patokut, përpos gjahut të kërkuar siç janë peshqit, ka rënë dhe një gaforre me përmasa më të...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...