Ballina Etiketimet Gabim historik

Etiketim: Gabim historik

Bullgaria i jep një dorë Shqipërisë: Gabim historik nëse nuk fillojnë...

Shqipëria as këtë qershor nuk do të marrë një përgjigje për hapjen e negociatave. Këshilli Evropian do ta thotë fjalën e tij për Shqipërinë...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com