Ballina Etiketimet Futbollisti

Etiketim: futbollisti

Qëllohet për vdekje ish ylli i futbollit

Ish futbollisti Marc Batchelor është qëlluar për vdekje afër shtëpisë së tij në Johanesburg. Policia njoftoi se ai u sulmua nga dy burra që po...

Erdogan bekon martesën e Ozil në Stamboll

Futbollisti Mesut Ozil u martua të premten në Stamboll me partneren e tij Amine Gülşenë me bekimin e presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan. 30-vjeçari gjerman,...

Futbollisti që ka lindur më shumë fëmijë sesa ka bërë gola...

Tre fëmijë nga tri gra të ndryshme, të gjithë të lindur brenda një periudhe 6 javore. Babai i treshes së të vegjëlve, është futbollisti,...

Ruud Gullit: Ronaldo është futbollisti më i mirë në histori (VIDEO)

Ish-legjenda e Milanit dhe e Holandës, Ruud Gullit në një intervistë të dhënë së fundmi në studiot e “BeIn Sports”, e ka cilësuar Cristiano...

Xhiroi videon hard, ja si e komenton futbollisti i Serisë A

Një episodi i ri për rastin me drita të kuqe që ka përfshirë Siril Theron. Në ueb po qarkullon një video ku shikohet sulmuesi...

Policia mbylli kërkimet, reagojnë tifozët dhe klubi: Mos ndaloni, gjejeni Emilianon!

Policia e Guernsey ka vendosur t’i shpallë të mbyllura kërkimet për aeroplanin me futbollistin Emiliano Sala, i zhdukur nga mbrëmja e së hënës. Në pamundësi...

David Beckham futbollisti i parë që do udhëtojë në hapësirë

David Beckham po mendon të udhëtojë në hapësirë. 43-vjeçari raportohet se është në bisedime sekrete për tu bërë futbollisti i parë që do shkojë në...

VIDEO/ Reagon futbollisti që u provokua nga tifozja nudo: Po më...

Ndodhi në Holandë, në takimin e kategorisë inferiore Rijnsburgse Boys-Afc Amsterdam, 2-6. Një vajzë krejtësisht nudo dhe me një flamur mbi supe, pushtoi fushën, duke...

Ish-talenti i Totenhemit, me hanxhar në stërvitje!

Çfarë mund të bënte tjetër kryesia e klubit të Hendon, në Southern League Premier Division South, kur konsideron faktin që Laste Dombaxe, futbollisti me...

VIDEO/ Çmendet futbollisti, shqelm në fytyrë gjyqtarit

Të martën ndeshja e futbollit të sallës në Brazil, e vlefshme për Ligën e Dytë, mes Fluminense Bahia dhe Atlético Brasileense, ka përfunduar 16...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

Paradoksi i populizmit

Nga Simon Johnson Mposhtja e populizmit, kërkon ballafaqimin me një realitet themelor:politikat e keqija ekonomike, nuk sjellin domosdoshmërisht...

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com