E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Fusha

Etiketim: fusha

Nis shtrimi i tapetit të gjelbër në stadiumin “Arena Kombëtare”, zbulohen...

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga punimet që po zhvillohen në stadiumin “Arena Kombëtare”.   Tashmë në të ka...

FUSHA dhe A.N.K., kompanitë që premtojnë projekte të mëdha, me fitime...

Së fundmi janë shtuar kompanitë me një aktivitet modest, të cilat marrin përsipër që të realizojnë projekte të mëdha, duke “shfrytëzuar” zellin e qeverisë...

Video/ Harrojeni monedhën, fusha dhe topi do zgjidhet me … vezë...

Përpara çdo nisje takimi futbolli, kapitenët e skuadrave afrohen në mesin e fushës për të zgjedhur se në cilën anë të saj do të...

Fituan në fushën “me gropa”, yjet e Barcelonës shpërthejnë: Dukej si...

Barcelona fitoi dje në mbrëmje minimalisht 1-0 me shumë vështirësi ndaj Valladolid, në fushën e vështirë të “José Zorrilla”. Polemikat më të mëdha pas...

E gjeni dot sa kohë ka qëndruar Neymar i shtrirë në...

Neymar mund të jetë vërtet lojtari që ka pësuar më shumë faulle në Kupën e Botës “Rusi 2018”, por statistikat tregojnë se braziliani e...

VIDEO/ Fusha pushtohet nga tifozët, kjo do të mbahet mend gjatë...

Pamjet më poshtë janë të rralla. Ekipi i Al Ahli në Egjipt gjatë stërvitjes para finales së Champions League në Afrikë. Dhjetëra e mijëra mbështetës...

Helikopterë dhe forca të shumta policie, çfarë po ndodh në Shkodër?

Sot në qarkun e Shkodrës, ka nisur monitorimi nga ajri me anë të helikopterit, për kontrollin e territorit. Krahas monitorimit nga ajri, vijon kontrolli i...

E ardhmja e futbollit lind në baltë (FOTO)

Fushat me baltë ku stërviten fëmijët e skuadrave të mosha të klubeve të futbollit nuk janë diçka e zakonshme vetëm në Shqipëri. Edhe Kosova vuan...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com