E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Fshf

Etiketim: fshf

FSHF falënderon tifozët kuqezi: Së bashku e bëjmë të pamundurën të...

FSHF ka vendosur që të falënderojë të gjithë tifozët me anë të një postimi në Facebook, për shkak se ata ju përgjigjën apelit për...

FSHF publikon çmimet, ja sa kushtojnë biletat kundër Islandës

Shqipëria do të presë Islandën më 10 shtator në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Europian të vitit 2020, sfidë e vlefshme për grupin H,...

Duka merr pjesë në mbledhjen e radhës së Komitetit Ekzekutiv të...

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, në cilësinë e anëtarit të Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s, ka marrë pjesë në takimin e radhës që qeveria e...

Kamza bën “lëmsh” Kategorinë e Parë, FSHF merr vendimin për Shkumbini-Luzi

Skuadra e fundit që do të plotësojë grupet e Kategorisë së Parë, ku sipas të gjitha gjasave do të kalojë në grupin A do...

“Zjarr” për Europën, 5 ekipe për 2 bileta, në fund vendos...

2 javë përpara përfundimit të sezonit, 2 janë të vetmet gjëra të sigurta në Superlgiës, Partizani kampion dhe Kamza e përjashtuar prej kohësh, e...

Duka uron Partizanin: Sot festoni, nesër filloni të mendoni për Europën

Partizani u shpall zyrtarisht kampion i Shqipërisë, ndonëse kanë mbetur edhe 3 javë nga fundi i kampionatit, ndërsa urimet për “të kuqtë” kanë ardhur...

Java e 27-të, FSHF cakton gjyqtarët për ndeshjet e sotme

Federata Shqiptare e Futbollit ka caktuar gjyqtarët që do të arbitrojnë sot në 4 ndeshjet e vlefshme për javën e 27-të të Kategorisë Superiore,...

Negociatat për trajnerin e ri, FSHF fut “mik” Edi Ramën!

Krisja ndërmjet Christian Panucci dhe përfaqësueses shqiptare tashmë është zyrtare, ndërsa pasuesi i tij pritet të jetë Edoardo Reja. Ish trajneri i Napolit ishte...

FSHF shkarkon trajnerin Christian Panucci, një dështim për drejtimin e tij

Shqipëria humb keq me Turqinë dje në mbremje, 0-2. Dhe mu në shpi. Humbja me Turqinë ka djegur karrierën e tranjerit Panucci. Federata Shqiptare...

FSHF merr vendimin për zhvillimin e ndeshjeve

Futbolli në Shqipëri do të rinisë të martën. Federata Shqiptare e Futbollit njoftoi zhvillimin e sfidave te Kupës. Partizani-Luftëtari dhe Teuta-Kukësi do të luhen...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com