E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Frrok Cupi

Etiketim: Frrok Cupi

Lufta e Tretë kodohet “Panama…”

Frrok Çupi Kjo që ndodhi me "Panama Papers" nuk erdhi nga qielli. Liderët botërorë të politikës, show-t dhe krimit kanë fshehur miliarda dollarë në Panama...

Churchill i Dytë?

"Cameron ndodhet para sfidave të mëdha. Por edhe fati i ka vendosur në një dekor mrekullues. Referendumi pro ose kundër BE, do të zhvillohet...

VDEKJA PËR PUSHTETIN

Po të sprovosh të thuash me pak fjalë se çfarë po ndodh këto ditë,.... dmth çfarë po ndodh në kupolën e pushtetit, çfarë po...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

“KOHA JONE”,ndër 24 vitet e saj,nëpërmjet fotove

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...