E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Frikë

Etiketim: frikë

Flakët përpijnë varkën në Kaliforni, frikë për 34 viktima

34 vetë mendohet të kenë humbur jetën pasi një varkë në brigjet e Kalifornisë jugore ka marrë flakë. Skuadrat e shpëtimit po luftojnë me...

Britma dhe frikë, burri në Vlorë kap gruan në çastet e...

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Vlorës, në lagjen “Orizi”, ku një grua ka tentuar t’i japë fund...

Varrezat e Vatikanit, frikë dhe mister nga ajo që zbulohet

Mijëra eshtra njerëzish janë zbuluar në një hapësirë ​​nëntokësore në afërsi të një varreze të Vatikanit nga hetuesit që përpiqen të zbulojnë misterin e...

Shenjat e horoskopit që kanë frikë të bien në dashuri

Disa shenja të zodiakut e kanë shumë të lehtë të mbajnë një lidhje gjallë dhe të japin maksimumin e tyre. Por ka edhe të...

Frikërat që keni tregojnë diçka për personalitetin tuaj

E dini se frikërat tuaja tregojnë detaje rreth personalitetit tuaj? Frika nga lartësitë tregon se ju jeni i kujdesshëm Frika nga turmat do të thotë që...

Denoncimi/ Rama frikë nga studentët! Ja çfarë ndodh në Korçë

Qyteti i Korçës është rrethuar ditën e sotme nga forca të shumta policie, për shkak të vizitës së kryeministrit Edi Rama. Sipas qytetarëve korçarë në...

Zëri i Amerikës: Xhisiela konfirmon frikën

Në Shqipëri një sasi tritoli shpërtheu në mesnatë në Fushë-Krujë, në oborrin e shtëpisë ku banon Xhisiela Maloku, vajza 25 vjeçare, ish e dashura...

“Rruga e vdekjes”, banorët në panik nga fillimi i shkollës

Rruga e re në fshatin Arapaj në Roskovec, në vend të gëzimit për banorët është kthyer në "rrugë vdekje". Në fshat janë ende të...

Rruga e vdekjes, banorët në panik për fillimin e shkollës

Banorët e fshatit Arapaj në Roskovec nuk arritën t’i gëzohen rrugës së re, që e kishin kërkuar prej shumë vitesh. Në fshat janë ende...

Video/ Karaibe, frikë për pasagjerët në bordin e kroceres, 50 kabina...

Gjatë një udhëtimi në Karaibe 50 kabina të kroceres Carnival Dream, e Carnival Cruise, janë përmbytur për shkak të një mosfunksionimi të sistemit kundër...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...