Ballina Etiketimet Fredi Alizoti

Etiketim: Fredi Alizoti

”10 telefonata në drejtim të Ballës”, Alizoti nxehet në gjykatë

Në seancën e radhës që po zhvillohet për çështjen Babale, avokati i gazetarit Jetmir Olldashi ka paraqitur disa përgjime të Fredi Alizotit me disa...

Përgjimet e reja/ Salianji; ‘Taulant Balla 8 thirrje telefonike me Fredi...

Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji, ka akuzuar sonte nga studio e Opinion, Taulant Ballën si të përfshirë në dosjen Babale me qëllim shpëtimin e Agron...

VIDEO/ Provat e pamohueshme, Berisha: Ja kush është Shefi i madh...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka renditur 8 faktet që vërtetojnë që Audio-Përgjimet e nxjerra nga Prokuroria në lidhje me bashkëpunimin e Drejtorit të Policisë Fier...

Audio-përgjimet për “Babalen”/ Salianji: Alizoti ka folur me Ballën

Ish-deputeti i PD-së, Ervin Salianji i cili është i marrë si i pandehur për dosjen “Xhafaj-Babale”, ka publikuar sot nga selia blu sudio-përgjime të...

“Babalja”, Apeli lë në burg Fredi Alizotin dhe ‘detyrim paraqitje’ për...

Gjykata e Apelit në Tiranë la të pandryshuar masën e sigurisë "arrest në burg" për Fredi Alizotin, i dyshuar si personi që aktroi zërin...

“Babalja”, Apeli lë në burg Alizotin

Gjykata e Apelit Tiranë, lë të pandryshuar masën e sigurisë "arrest në burg" për Fredi Alizotin, i dyshuar si personi që aktroi zërin e...

Kundërshtoi “arrestin me burg”, Apeli cakton datën e ankimimit të Alizotit

Gjykata e Apelit të Tiranës ka caktuar sot datën e shqyrtimit të ankimimit të Fredi Alizotit, i cili kundërshton masën ‘arrest me burg’ që...

PD publikon përgjimet e Alizotit: “Më mirë një vit burg e...

Partia Demokratike ka publikuar sot një pjesë tjetër të re të dosjes së përgjimeve të prokurorisë për çështjen "Babalja". Nga selia blu, deputeti demokrat Ervin...

”Babalja”, PD-Prokurorisë: Çfarë kishte brenda pakos që mori Fredi Alizoti

Në një deklaratë për mediet nga selia e Partisë Demokratike, deputeti Enkelejd Alibeaj ka treguar me zë dhe figurë atë që përgjimet telefonike, sipas...

Kreu i PD në Fier flet për Alizotin: Ju tregoj kush...

Kreu i Partisë Demokratike në Fier, Luan Baçi, në një intervistë për "BalkanWeb" ka folur në lidhje me Fredi Alizotin dhe si njihet ai...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...