Ballina Etiketimet Francesca Norton

Etiketim: Francesca Norton

Media amerikane: Edi Rama dhe 300, jo Spartanët, por Kriminelët

Nga Dr. Francesca Norton (Artikulli është botuar në median amerikane Citizentruth.org) Kryeministri shqiptar Edi Rama dhe banda e tij kriminale prej 300 vetash po shkelin...

Pse SHBA dhe BE lejojnë një diktator bullist si Rama në...

Nga Francesca Norton (Botuar në median amerikane citizentruth.org) Në pritjen e mbajtur për Ditën Kombëtare të Francës, ambasadorja franceze në Shqipëri, zonja Christina Vasak kritikoi...

Shqipëria mban zgjedhje të stilit komunist

Nga Francesca Norton - 30 qershori është dita e votimit për qeverinë lokale në Shqipëri. Votim dhe jo zgjedhje sepse në 30 nga 61 komunat...

Media amerikane: Një tjetër skandal shkund Edi Ramën, duke shtuar kështu...

Dr. Francesca Norton (Artikull i botuar në citizentruth.org) Bisedat tronditëse tregojnë shkallën e korrupsionit dhe përfshirjen e krimit të organizuar në qeverinë shqiptare. Gazeta gjermane Bild, një...

EDITORIAL

Idiotët e Rilindjes

Skandali i Rilindjes me mosnjohjen e dekretit të Presidentit për shtyrjen e 30 qershorit u duk se...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...