E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Fran Frrokaj

Etiketim: Fran Frrokaj

Pas Kapllanajt, edhe Fran Frrokaj lëshon zyrën në paqe: S’kam ndërmend...

Në Bashkinë e Lezhës nuk do të ketë rezistencë gjatë kostituimit të Këshillit Bashkiak dhe betimit të kryetarit proçes i cili do të zhvillohet...

Fran Frrokaj: Zgjedhjet farsë e ndyrë, fillimi i fundit të Ramës

Kryebashkiaku ende në detyrë i Lezhës, Fran Frrokaj i ftuar në emisionin “A show” në “News 24” të gazetarit Adi Krasta tha se zgjedhjet...

Fran Frrokaj: Makineria e qeverisë Rama po lëshon krisma

Kryetari i bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj i pranishëm në emisionin “A Show” në News 24 , duke komentuar situatën politike në Shqipëri, tha...

Fran Frrokaj “urdhër” institucioneve publike: Asnjë ambjent s’do të ofrohet për...

Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj, nëpërmjet një dokumenti zyrtarë u është dretuar të gjitha ambjenteve u ishte planifikuar të kthëheshin në qendra...

Kryebashkiakët e PD-së nën hetim pas deklaratave publike për 30 qershorin

Kryebashkiakët e Lezhës dhe Mallakastrës janë proceduar në gjendje të lirë në lidhje me deklaratat në RTV ORA për procesin zgjedhor të 30 qershorit....

Kërcënoi se do bllokonte zgjedhjet, procedohet kreu i Bashkisë së Lezhës

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin Lezhë proceduan penalisht në gjendje të lirë për veprën penale “Pengimi i subjekteve zgjedhore”, Kryetarin e Bashkisë...

Deklarata kundër Ramës, procedohet kryebashkiaku i Lezhës, Fran Frrokaj

Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj është proceduar penalisht në gjendje të lirë për veprën penale të “pengimit të subjekteve zgjedhore. Sipas policisë...

Anulimi i 30 qershorit, Fran Frrokaj: Do bëj çmos që dekreti...

Nëse Komisionet Zonale të Administrimit Zgjedhor  në Lezhë nuk do të lirojnë  ambientet e zëna me materialet e procesit zgjedhor që janë në pronësi...

Fran Frrokaj: Është e vështirë të gjesh argumente për të më...

Kryebashkiaku i Lezhës Fran Frrokaj ka folur për herë të parë për akuzat e ngritura ndaj tij në lidhje me tjetërsimin e pronave në...

Ambulantët i zënë derën, Fran Frrokaj: Brenda javës u jap lejen...

"Njerëzit kanë halle, kanë fëmijë me mbajt, janë pa bukë". Sezoni i verës shihet si një mundësi e artë për tregtarët ambulantë të cilët ushtrojnë...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com