E martë, Korrik 16, 2019
Ballina Etiketimet Foto

Etiketim: foto

“Pikturat” në qiell që mahnitën botën, 23 rastet magjike që do...

Të shohësh retë është një nga gjërat më të mira për të bërë në një fundjavë verore, sepse nganjëherë qielli rezulton të jetë plot...

Indi, kërkojnë fotografinë perfekte, por përfundojnë në ujë

Një set fotografik për të bërë fotot perfekte përpara dasmës është mbyllur me një banjo në ujërat e lumit Pamba, në Indi. Ata që kanë...

“Lot dhe lutje”, vajtimi i parizienëve për Notre Dame

Mijëra parizianë, burra, gra dhe fëmijë, të moshuar dhe të rinj, vraponin për të parë me sytë e tyre shkatërrimin e simbolit të tyre...

Fotot më pikante nga protesta për Ramën

Protesta e kësaj të shtune nga opozita, zgjati 4 orë dhe pati shumë zhvillime. Në rrjete sociale po bëjnë namin disa foto, ku në...

Angelika del Rio, modelja që “vdes” për Milanin (Foto)

Quhet Angelika del Rio, është modele spanjolle, por nuk është tifoze e Realit apo Barçës, por e Milanit. Në një set fotografik për “Playboy”, bukuroshja...

Mehmet Shehu “i zhdukur”, nga fotoja me Enver Hoxhën

Nga: Kastriot Dervishi Në shumë raste, kur në një foto hiqej një individ, në vend të tij vendosej ndonjë send apo pemë. Në rraste të...

Gruaja sulmohet nga jaguari për një foto!

Një grua që u kafshua nga një jaguar në një kopsht zoologjik të Arizonës, teksa po bënte një fotografi, ka folur për herë të...

Blindohet Kuvendi, gazetarët me maska gazi (FOTOLAJM)

Opozita do të protestojë sot para Kuvendit, protesta e dytë radhazi kjo pas tubimit masiv të 16 shkurtit para Kryeministrisë. Një ditë më parë...

Opsioni i ri i Instagram, mësoni si t’i bëni më interesante...

Zhvilluesit e rrjeteve sociale mundohen që shpeshherë të sjellin risi, ndoshta edhe për të tërhequr sa më shumë ndjekësa. Të njëjtën gjë janë duke bërë...

Eni dhe Genci postojnë të njëjtën foto

Pak ditë me parë Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë pranuar më në fund se janë në një lidhje sëbashku. Por tani jo vetëm që...

EDITORIAL

Krejt krimi i organizuar dhe mafia politike po hetojnë Presidentin

I gjithë llumi politik i mazhorancës, duke futur edhe disa deputetë pa pikë intelekti nga opozita e...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: Politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...