Ballina Etiketimet Foodvisor

Etiketim: Foodvisor

Foodvisor ju këshillon automatikisht për atë që hani

Njihuni me Foodvisor, njëstartup që ka ndërtuar një aplikacion që ju ndihmon të regjistroni gjithçka që hani në mënyrë që të humbni peshë, të...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...

Gjekmarkaj: Tri lajme të këqija pas tërmetit

Nga Agron Gjekmarkaj Para se të ndodhte kjo fatkeqësi natyrore, që mori shumë jetë njerëzish, duke lënë pas...