Ballina Etiketimet Fondit Monetar Ndërkombëtar

Etiketim: Fondit Monetar Ndërkombëtar

FMN për ekonominë e Kosovës – “Tarifa mbi importet serbe ka...

Misioni i Fondit Monetar Ndërkombëtar (FMN) zbarkoi në Prishtinë në datat 12-18 qershor, për të diskutuar zhvillimet e fundit ekonomike dhe pasqyrën ekonomike të...

Tabaku: FMN, shqetësim për përqendrimin e pushtetit ekonomik te kryeministri

Duke iu referuar raportit të Fondit Monetar Ndërkombëtar të prezantuar një ditë më parë, ish-deputetja e PD, Jorida Tabaku, u shpreh se diagnoza që...

Ekonomia, në moment delikat – Lagarde: Ekzistojnë pasiguri. Eurozona duhet t’i...

Shefja e Fondit Monetar Ndërkombëtar, Christine Lagarde tha se ekonomia botërore ndodhet në një moment delikat, për shkak të ngadalësimit të aktivitetit dhe pasigurive...

EDITORIAL

Ilir Meta: Midis maleve dhe pyjeve të Bizës e Martaneshit, një mrekulli

Presidenti Meta, pasionant për udhëtimet në male, ka postuar këtë të hënë, një shënim dhe një video. Ja...

FORUM

Kim Mehmeti: Shqiptaria shkon udhës së vetë shkatërrimit?!

Nga Kim Mehmeti - Dashakeqët e shqiptarisë kurrë nuk e kanë pasur më lehtë se sot, sepse planet...

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com