Ballina Etiketimet Flutura Acka

Etiketim: Flutura Acka

Shkrimtarja e njohur: Vlora 36% në votime? Fitore mbi maskat që…

Shkrimtarja e njohur Flutura Açka komenton pjesëmarrjen e ulët në votime të qytetarëve të Vlorës dhe thotë se me këtë veprim ata kanë treguar...

Nëse Eni Vasili do të ishte Eva Jinek

Nëse do të ishte Eva Jinek, një bashkëbisedues nervoz, arrogant, të pacipë, fyes, intimidues, mizogjin, do ta kishte nxjerrë nga studioja, drejtpërdrejtë faqe gjithë...

Flutura Açka: Pse protestoj

Nga Flutura Açka Kur protestoj, e bëj për vete dhe për të tjerët, sepse jam në Opozitë me çdo të keqe e ulur këmbëkryq në...

Flutura Açka, poezi për Edi Ramën: Ti kamikazi cullak

Nga Flutura Açka/Të zgjohesh një të shtunë larg, dhe ta gjesh Atdheun tënd të shqyer tejkanatësh në katër faqe shkrim të gazetës më të...

Mbylluni përjetë, do të thotë shporruni!

Nga Flutura Açka/Unë i sfidoj Ramën dhe Bashën në një takim ditën e hënë. Ose te merren vesh për Reformën ne Drejtesi, ose të shporren! Ky...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com