E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Flori mumajesi

Etiketim: flori mumajesi

Pas shkëlqimit në “Kënga Magjike” të grupit Threedots, Flori ironizon këngëtarët

Labeli “Threedots” dhe kompozimet e Kledi Bahitit kanë qenë kryefjala e edicionit të 19-të të festivalit “Kënga Magjike, ku vendet e para u fituan...

Këngëtari shqiptar revoltohet me atë që sheh në autostradë: Më mirë...

Një nga këngëtarët më të dashur për publikun, Flori Mumajesi është revoltuar me atë që ka parë në autostradën Tiranë-Durrës. Teksa po qarkullonte me makinë...

Publikojnë paratë/ Shikoni sa bakshish kanë marrë Flori dhe djemtë e...

Ata janë një ndër grupet më të suksesshëm momentalisht në Shqipëri. Flori Mumajesi sëbashku me pjesëtarët e tij të grupit kanë qenë në një...

Çfarë thotë Flori për “Zhurmë” të Fifit?

Filloreta Raçi ose siç e njeh publiku Fifi, në këngën magjike u prezantua me “Zhurmë” e cila arriti të bëhej njëra prej këngëve më...

Ky është producenti i ri i Flori Mumajesit

Flori Mumajesi është një nga këngëtarët që projektet e tij gjithnjë shndërrohen në hite. Ai është specialist kur bëhet fjalë tek muzika. Jo vetëm këngët...

VIDEO/ Martohet Flori Mumajesi! Këngëtari njofton lajmin e gëzuar dhe prenonton...

U bë e modës që çiftet e martuara  t’i kushtojnë këngë njëri-tjetrit këtë verë. I pari që nxiti këtë modë ishte moderatori Turjan Hysaka, e...

Këngëtari i njohur i kthen në këngë Fevziut frazën “Pushooooo” !

Në 20 vjetorin e Opinion ka patur tepër surpriza. Një ndër to ka ardhur për gazetarin Blendi Fevziu nga këngëtari Flori Mumajesi. Një video e...

FOTO/ Flori Mumajesi publikon këngën më të re, synon tregun ndërkombëtar...

Kantautori i njohur dhe i talentuar shqiptar, Flori Mumajesi, më në fund sapo ka publikuar publikuar këngën e ti më të re, të cilën...

Sëmuret rëndë Flori: Është dhimbje e madhe, anuloj koncertet

Nëse deri më tani mezi kishit pritur një datë të caktuar për të shkuar në një klub vetëm e vetëm për të dëgjuar e...

FOTO/ Fajin e ka Liberta! Flori Mumajesi theu zemrën e gjithë...

Prej disa muajsh, kantautori i njohur Flori Mumajesi ka qenë kryefjala e mediave pas “ndarjes” artistike me Elvana Gjatën. Menjëherë pas projektit të fundit...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Kastriot Islami: Reforma e dështuar…

Nga Kastriot Islami Reforma zgjedhore duket se ka dështuar fatkeqësisht pa nisur, sepse mbi të gjitha, Rama s’është...

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com