E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Flori mumajesi

Etiketim: flori mumajesi

‘Plasi’ mes Flori Mumajesit për Kejsi Tolës, ky veprim po na...

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". Por para disa ditësh këngëtari e ktheu të gjithë...

Kejsi Tola dhe Flori Mumajesi të dashuruar?

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". Por sot këngëtari e ktheu të gjithë vëmendjen tek jeta...

Flori zbulon pamje nga shtëpia e tij dhe “bukuroshen” që e...

Këngëtari i dashur për publikun shqiptar Flori Mumajesi pati shumë sukses me këngën e tij “Plas”, e cila u kualifikua për në finalen e...

U fol se ishte i sëmurë, rikthehet Flori Mumajesi

Flori Mumajesi është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun shqiptar. Po ashtu ai njihet edhe për punën e talentuar si kantautor, i cili...

Nuk ka dalë prej muajsh në publik, gazetarja: Flori Mumajesi është...

Për shumë nga fansat e Flori Mumajesit ka qenë habi që gjatë muajve të fundit nuk kanë marrë asnjë lajm nga këngëtari. Edhe në rrjetet...

Gazetarja zbulon të vërtetën për sëmundjen e Flori Mumajesit

Flori Mumajesi është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun shqiptar. Po ashtu ai njihet edhe për punën e talentuar si kantautor, i...

Flori frymëzohet nga Grida Duma (FOTO)

Këngëtari i njohur shqiptar, Flori Mumajesi ka treguar për herë të parë publikisht simpatinë e tij për një ndër politikanët shqiptare. Ajo është Grida Duma...

Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata komunikim me kode?! Fansat ngacmojë këngëtaren

Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi kanë pasur një histori shumë vjeçare dashurie por që përfundoi pak kohë më parë. Tashmë të dy janë të...

Përlotet Ledri Vula

Një nga reperët më të dashur shqiptarë, Ledri Vula, ishte i ftuari surprizë i puntatës së pestë të programit “Dua të të bëj të...

Flori merr dhuratën nga gjigandi Youtube

Kantautori Flori Mumajesi ka publikuar pak orë më parë një Insta Story ku duket një dhuratë e veçantë nga gjigandi Youtube. “Silver Play Button” është...

EDITORIAL

Presidenti në Pezë: Të lemë interesat afatshkurtëra dhe të bashkohemi për Kombin

Nga Peza ku sot u festua 77 vjetori i Konferencës së Pezës, Ilir Meta dha një mesazh...

FORUM

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...

Andi Bushati: “Hap frigoriferin dhe shiko Ramën”, strategjia e normalizimit të vesit

Nga Andi Bushati - Kushdo që i ka hedhur një sy të vëmendshëm mediave të kësaj të hëne,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com