E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Flori mumajesi

Etiketim: flori mumajesi

Flori Mumajesin e kap nostalgjia, fansat: Mos e ke për Elvanën?!

Flori Mumajesi është padiskutim një ndër këngëtarët më të mirë shqiptarë dhe shumë i dashur për publikun. Ai prej disa javësh ka qenë në...

Flori Mumajesi debat me Sabri Fejzullahun për klikimet

Një debat në distancë për klikimet ka nisur mes Flori Mumajesit dhe Sabri Fejzullahut. I ftuar në emisionin “Gjesi”, Sabriu foli për blerjen e...

Artistët solidarizohen me Sabri Fejzullahun: Ku do këndojë Flori nuk do...

Sabri Fejzullahu dhe Flori Mumajesi ishin në qendër të vëmendjes së mediave ditën e djeshme, pas një “konflikti” virtual. E gjitha nisi kur Fejzullahu gjatë...

Urimi i veçantë i këngëtarit: Të gjitha kanë va**në, gjeni një...

Urimet dhe dedikimet kanë qenë të shumta ditën e sotme në rrjet, pasi 8 marsi është Dita Ndërkombëtare e Gruas. Të gjithë kanë zgjedhur...

Fifi dhe Flori Mumajesi do surprizojnë fansat me bashkëpunim?

Fifi dhe Flori u përfolën gjatë se janë në një lidhje dashurie dhe më pas deklaruan se janë thjesht miq të mirë. Duke parë...

Harrojeni Florin muzikant, zbulohet profesioni i ri i këngëtarit

Flori Mumajesi është një ndër artistët më të suksesshëm në vend, këngët e të cilit kthehen menjëherë në hite dhe dëgjohen nga të gjithë....

Kur Flori Mumajesi dhe Ylli Limani bëhen bashkë

Flori Mumajesi dhe Ylli Limani janë dy këngëtarët që më së shumti i kanë kënduar dashurisë, zemrës së thyer, ndarjes dhe kjo ndoshta është...

Fansja bën tatuazh zërin e Flori Mumajesit

Një fanse e zjarrtë e Flori Mumajesit ka zgjedhur një mënyrë mjaft të veçantë për të treguar dashurinë për këngët dhe zërin e tij. Ajo...

Nuk ndalet, Flori poston momentet ”intime” me Fifin (VIDEO)

Flori Mumajesi shihet teksa puthet, përqafohet dhe preket në një mënyrë mjaft të veçantë dhe intime me kolegen e tij Filloreta Raçin. Ndërkohë në...

“Tek i njëjti vend, por pa ty”, Flori Mumajesi bën lëmsh...

Këngëtari Flori Mumajesi ka qenë kryefjala e mediave rozë kohët e fundit, për jetën e tij private. Së fundmi për këngëtarin u përfol se ishte në...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com