E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet Flori mumajesi

Etiketim: flori mumajesi

Çfarë mendon sot Sabri Fejzullahu për Flori Mumajesin, sqaron një herë...

Pak kohë më parë këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Sabri Fejzullahu, bëri një deklaratë të fuqishme në lidhje me blerjet e klikimeve në...

“Thjesht të du”, Flori Mumajesi rikthehet me baladën e radhës

Pak ditë më parë Flori Mumajesi deklaroi se do të rikthehet dhe pyeti fansat cilën prej këngëve që ka kompozuar duhet të publikojë. Një...

Flori Mumajesi njofton për hitet e reja: Këtë do e këndoj...

Këtë vit, Flori Mumajesi ka qenë pak më larg se çdo vit nga muzika dhe fansat e tij. Ai për muaj me radhë nuk...

Ku humbe mo Flori? Këngëtari hyn enkas për vëllanë e tij...

Flori Mumajesi ka kohë që qëndron larg rrjeteve sociale! Postimet e vetme që i shohim t’i bëjë janë ato mbi projektet e reja të kolegëve...

Deri në orët e vona, me kë vajzë ndodhej Flori Mumajesi...

Pas pauzës që Flori bëri në muzikë dhe në profilin e instagramit, tashmë ai është rikthyer fuqishëm. E kemi parë aktiv në rrjetett sociale,...

Pse u zhduk Flori Mumajesi?

Pak kohë pas fitores te “Kënga Magjike”, Flori Mumajesi u shfaq më pak në rrjete sociale, derisa në një moment “u zhduk” plotësisht. Përgjatë...

Zbulohet arsyeja pse Flori Mumajesi qëndroi larg muzikës për disa muaj

Artisti shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi i mungoi ekranit për 10 muaj rresht e kjo mungesë e tij bëri që të ishte...

Pritja mori fund, rikthehet Flori Mumajesi

Kantautori i njohur, Flori Mumajesi, është rikthyer në rrjetet sociale dhe ka bërë postimin e parë që nga prilli i këtij viti. Pas shumë kohësh...

Flori Mumajesi “mungon” në ditëlindjen e tij, por fansat s’harrojnë

Profili Flori Mumajesit në Instagram prej disa muajsh është në heshtje, por fansat nuk harrojnë. Ditën e djeshme më 23 gusht këngëtari i njohur...

Çfarë po ndodh me Flori Mumajesin?!

Jemi në pikun e verës, koha kur plazhi dhe pushimet zbukurohen edhe më shumë me një hit në shqip që do të na kujtojë...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Një akt antikushtetues me çmim të shtrenjtë për Shqipërinë!

Nga Sali Berisha Miq, shkaterrimi me qellim kapjen e Gjykates se Larte dhe asaj Kushtetuese nga Edvin Mafia,...

Deutsche Welle: Kontrollet kufitare të vendeve të BE venë në diskutim ekzistencën e Shengenit

Disa vende europiane rivendosën kontrollet kufitare në vitin 2015, kur refugjatët erdhën në Europë. Kontrolli i vazhdueshëm...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com