E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Florenc Beqiraj

Etiketim: Florenc Beqiraj

“Askush të mos mendojë se do mbesë me kaq!” Rrëqeth nëna...

Kur kanë kaluar më shumë se një muaj nga vdekja e Florenc Beqirajt në Francë, ngjarja vazhdon të mbetet ende mister. 23-vjeçari ndërroi jetë në...

Babai i Florencit rrëfen presionin e mjekëve për t’i hequr aparaturat

Babai i 23-vjeçarit Florenc Beqiraj, që humbi jetën në Francë disa javë më parë, ka rrëfyer momentin e heqjes së aparaturave të djalit të...

“Duam drejtësi!” Shkodra i jep lamtumirën Florencit (VIDEO)

Përcillet drejt banesës së fundit Florenc Beqiraj, 23-vjeçari që vdiq në Francë. Qytetarë të shumtë morën pjesë në ceremoninë e lamtumirës. Përmes këshilltarit Presidenti Ilir...

Mbërrin trupi i pajetë i Florencit, babai: Falenderoj Presidentin

Në orën 12:00 ka mbërritur në aeroportin "Nënë Tereza" trupi i pajetë i Florenc Beqirajt. I riu shkodran humbi jetën në rrethana misterioze në...

Misteri i vdekjes në Francë, trupi i Florenc Beqirajt mbërrin sot...

Florenc Beqiraj, 23 vjeçari që vdiq në rrethana misterioze në Francë, pritet të kthehet sot në Shkodër për tu prehur përgjithmonë në vendlindjen e...

Del nga morgu i Marsejës trupi i pa jetë i Florencit...

Tre ditë pasi i hoqën tubat që e mbanin të gjallë, ka dalë nga morgu i Marsejës, trupi i pajetë i Florenc Beqiraj. Policia...

Detaje që tregojnë se Florenci mund të shpëtonte (Video e papublikuar)

Vdekja e 23-vjeçarit, Florenc Beqiraj, në një spital të Marsejës në Francë, ka hapur një debat të madh në opinionin publik. Familjarët hedhin akuza...

FOTO/ Shkodranët në protestë, kërkojnë drejtësi për vrasjen e Florencit: Të...

Pas Tiranës radhën e kishte Shkodra për tu ngritur në protestë e për të kërkuar zbardhjen e shkaqeve dhe arrestimin e personave përgjegjës të...

Vdekja e shqiptarit, Anonymous Albania sulmon sajtin e policisë franceze, kërcënon...

Të shumta kanë qenë reagimet pas vdekjes tragjike të 23- vjeçarit nga Shkodra Florenc Beqirajt pas qëndrimit të tij disa ditë në koma në...

Vdekja e Florencit, MEPJ tregon versionin e saj

U desh një protestë që autoritetet në vend, të paktën të reagonin për vdekjen e 23-vjeçarit, Florenc Beqiraj në Marsejë të Francës. Pas ambasadës franceze...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...